Proč vznikl

Náš projekt

Co je projekt VYLEPŠI TO

Bezstarostný, kreativní a komplexní projekt, co se nejvíce snaží přiblížit Vaším představám a který vykouzlí z Vašich podkladů hotové zázraky.

 

Pomáháme běžným lidem a těm, kteří si neví rady, nebo nemají čas a chuť ztrácet čas s věcmi, které nikdy nedělali a nechtějí, například kvůli jednorázovým záležitostem, se tyto věci učit, či kupovat kvůli tomu programy které nebudou nadále využívat. V čem že tedy ta přidaná hodnota? Přidaná hodnota spočívá v tom, že práci předájí profesionálům, které tyto práce dělají běžně, takže je udělají za zlomek času a mnohem lépe, než by člověk amatér zvládnul v danou chvíli udělat. Ve výsledku tedy ušetří čas, peníze a nervy.

Fotograf – Grafik – Kameraman

Stanislav H. Karkoszka

Svět fotografií a technologií, především možnostmi rozsáhlých postprodukcí, mě vždy velmi fascinoval. Před 7 lety se do toho, díky malé sportovní kameře, přidalo i natáčení videí. Od té doby se naplno těmto věcem věnuji a velmi mě baví objevovat stálé nové tvůrčí schopnosti a inspirace.

Grafika má k těmto věcem velmi blízko, proto byla pro mě jen otázka času, kdy se jí začnu také věnovat. Z mého pohledu to tak tvoří jeden smysluplný a ucelený směr, kde jedno s druhým souvisí, ale zároveň mi dává prostor, si od každého odpočinout a věnovat se jiné práci s jiným zaměřením.

Po nějaké době, kdy po mně lidé více a více žádali upravovat jejich vytvořený materiál, vzniklo Vylepšito, projekt na kterém spolupracuji společně s dalšími spolupracovníky freelancery.

Vizuální styl digitálních i tištěných médií, ilustrací a 2D animací

Ilona Drahorádová

Grafickému designu a ilustraci se věnuji již od roku 2012, kdy jsem ukončila studium na střední umělecké škole. Zprvu jsem tvořila jen nárazově. Po absolvování vysoké školy jsem se však grafice mohla začít věnovat naplno. To co bylo původně mým největším koníčkem, se tak následně stalo i mou prací.

Nabrala jsem praxi v grafických studíích a od začátku roku 2019 působím jako grafik a ilustrátor na volné noze. Pro své klienty, nyní i pod hlavičkou webu Vylepsito.cz, zajišťuji tvorbu originálního vizuálního stylu digitálních i tištěných médií, ilustrací a jednoduchých 2D animací.

Filmová a video tvorba, fotografie a počítačová grafika

Vilém Růžička

Jsem absolventem filmové akademie a díky tomuto vzdělání jsem vstoupil do profesionální sféry v tomto oboru. Pracuji na široké škále projektů – počínaje krátkými filmy, přes reklamní a produktová videa či spoty, až po eventová videa (maturitní plesy, festivaly, svatby) a korporátní videa pro nejrůznější firmy.

Jako kameraman a střihač mám na svém kontě desítky klipů a videí. Do svých videí vkládám vlastní invenci a používám v zásadě mnou ozkoušené postupy a praktiky. Právě proto je každé mé video a hotový projekt svým způsobem originál.

V neposlední řadě se věnuji grafickým návrhům a zpracování reklamních letáků, bannerů, plakátů a dalších. Zkušenosti s počítačovou grafikou mi pomáhají při úpravách fotografií a s jejich finálními korekturami.