Proč vznikl

Náš projekt

Co je projekt VYLEPŠI TO

Bezstarostný, kreativní a komplexní projekt, který se snaží přiblížit vašim představám, a který z vašich podkladů vykouzlí hotové zázraky.

 

Pomáháme, když si nevíte rady. Když nemáte čas a chuť dělat, co jste nikdy nedělali. Když se vám nechce utrácet za programy, které víckrát nepoužijete.  Ať už se trápíte s hodiny dlouhým videem z maturáku, špatné fotky ze svatební hostiny, nebo si lámete hlavu nad designem vašeho nového webu, VYLEPŠI TO je tu pro vás. V čem je tedy největší výhoda VYLEPŠI TO? Práci za vás udělají profesionálové, kteří jsou schopni materiály zpracovat za zlomek času a mnohem lépe než amatér. Ve výsledku tedy ušetříte čas, peníze, a hlavně vlastní nervy.

Fotograf – Grafik – Kameraman

Stanislav H. Karkoszka

Svět fotografií a technologií, a zejména možnosti rozsáhlých postprodukcí, mě vždy velmi fascinoval. Před několika lety jsem, díky malé sportovní kameře, přidal i natáčení videí. Od té doby se naplno věnuji fotografování a natáčení. Velmi mě baví objevovat stálé nové tvůrčí možnosti a novou inspiraci.

Grafika má k těmto věcem velmi blízko, proto pro mě bylo jen otázkou času, kdy se jí začnu věnovat. Z mého pohledu tak veškeré mé aktivity tvoří jeden smysluplný a ucelený směr, kde jedno s druhým souvisí. Zároveň mám prostor, si od každé činnosti odpočinout a věnovat se jiné s trochu odlišným zaměřením.

Po nějaké době, kdy po mně lidé více a více žádali úpravu jimi vytvořených materiálů, vzniklo Vylepši to. Projekt, na kterém spolupracuji společně s dalšími kolegy freelancery.

Filmová a video tvorba, fotografie a počítačová grafika

Vilém Růžička

Jsem absolventem filmové akademie a díky tomuto vzdělání jsem vstoupil do profesionální sféry v tomto oboru. Pracuji na široké škále projektů – počínaje krátkými filmy, přes reklamní a produktová videa či spoty, až po eventová videa (maturitní plesy, festivaly, svatby) a korporátní videa pro nejrůznější firmy.

Jako kameraman a střihač mám na svém kontě desítky klipů a videí. Do svých videí vkládám vlastní invenci a používám v zásadě mnou ozkoušené postupy a praktiky. Právě proto je každé mé video a hotový projekt svým způsobem originál.

V neposlední řadě se věnuji grafickým návrhům a zpracování reklamních letáků, bannerů, plakátů a dalších. Zkušenosti s počítačovou grafikou mi pomáhají při úpravách fotografií a s jejich finálními korekturami.